Lielgabarīta kravu pārvadājumi - EKOS-M

Negabarītu kravu pārvadājumi

Uzņēmumam ‘’EKOS-M’’ vēl viens darbības virziens ir negabarīta kravas pārvadājumi. Kompānijā ‘’EKOS-M’’ strādā pieredzējuši speciālisti izmantojot mūsdienīgas negabarīta kravu pārvadājumu shēmas optimizēs piegādes procesu.  

Negabarītu kravu pārvadājumi ir sarežģīts un laikietilpīgs transportēšanas veids.Šādas transporta organizēšana prasa zināšanas par visiem smalkumiem izmantošanas specializēto transportlīdzekļu un prasmīgu organizatoru kravas transportēšanai.

Darba tirgū kopš 2004. Mēs esam lepni teikt, ka loģistikas kompānija «Ekos-M» ir viss nepieciešamais, lai organizētu pārvadājumu negabarīta kravai.

Atgādinām, ka, negabarīta krava skaitās, ja vismaz vienu parametru pārsniedz izveidota šī veida transporta noteikumiem, kuru svars pārsniedz 24 tonnas, garums pārsniedz 13,6, platums - 2,55 metru vai arī tas ir augstums pārsniedz 3 metrus.

Jāsaprot, ka transportēšana šāda veida kravas prasa īpašus transportlīdzekļus un plānošanas transporta negabarīta kravu, jāņem vērā ne tikai kravas parametrus, bet arī maršruts ar esošajiem ierobežojumiem uz ceļa (ceļa platums, augstums, tilti), un pat laika apstākļiem.