Pilnās kravas pārvadājumi - EKOS-M

Pilno kravu pārvadājumi

Ko mēs saprotam, piedāvājot Jums pakalpojumu – pilno kravu pārvadājumus? Tas nozīmē to, ka sazinoties ar loģistikas uzņēmumu «Ekos-M» jūs varat sagaidīt, ka mēs atradīsim jums piemērotāko autotransportu jūsu kravai.

Tagad nevienu nevajag pārliecināt, ka preču pārvadāšana pa autoceļiem ir ātra un efektīva. Citas priekšrocības kravu pārvadāšanā pa autoceļiem ir elastīgums un augstas manevrēšanas spējas.

Atšķirībā no citiem transporta veidiem, autotransports nav piesaistīts pie specializētas iekraušanas vietnes (dzelzceļa stacijās, lidostās, jūras un ostās). Automašīna ļauj piegādāt kravu no "durvīm līdz durvīm", bez nepieciešamības papildus pārslodzi, kā gadījumā, izmantojot dzelzceļa vagonus, kuģi vai lidmašīnu.

Esoša dažādība tipu transportlīdzekļiem var veikt tik daudz kravas, cik Jums nepieciešams. Mēs esam gatavi transportēt noteiktu kravu, kas ļauj pareizi iedalīt transportēšanas izmaksas.

No plašā tīkla ceļu esamība ļauj jums izveidot maršrutu kravu piegādi pēc individuālajām vajadzībām. Kā arī elastīgu maršrutu, ja rodas vajadzība. Labi attīstīts pakalpojumu transportlīdzekļa tehniskās apkopes sistēmas (degvielas uzpildes stacijas, remonta centri, rezerves daļu veikali un rezerves daļas), arī ir liels plus izmantošanas kravu pārvadāšanai virzienā.