Saiktās kravu transportēšana - EKOS-M

Salikto kravu pārvadājumi

Kompānija «Ekos-M» piedāvā pakalpojumu – salikto kravu transportēšanu. Kravas pārvadājumi dažādos loģistikas maršrutos, pa konkurētspējīgām cenām - tā ir mūsu priekšrocības.

Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir ātrākais un ērtākais veids kā nogādāt jūsu kravu. Pateicoties augstai pieejamībai, iespēju piegādāt preci "no durvīm līdz durvīm", augstām manevrēšanas spējām un iespējai izmantot dažādus piegādes maršrutus.

Papildu priekšrocība visu iepriekš minēto, ir iespēja pasūtīt salikto kravu pārvadājumus. Tas nozīmē, ka jums ir iespēja pasūtīt pārvadājumu, ar nelielu kravas daudzumu.

Salikto kravu pārvadāšana ļauj visefektīvāk izmantot transportlīdzekļa piekabes apjomu.Tātad tas ir ērts, ekonomisks un tāpēc pieprasīts kravu pārvadājumu veids.

Saliktie pārvadājumi ļauj samazināt mazo kravu piegādes izmaksas. Šāda veida pārvadāšanas ķēdes galvenais posms ir dažu nosūtītāju sīko partiju konsolidēšana noliktavā. Šajā gadījumā kravas piegādes laiks svārstās atkarībā no kravas komplektēšanas termiņa, transporta kustības maršruta un citiem faktoriem

Mēs uzņemsimies atbildību par Jūsu kravu, un piegādāsim kravu saņēmējam laikā.