Kravu pārvadājumi pa Baltiju - EKOS-M

Kravu pārvadājumi pa Baltiju

Vēršoties pie loģistikas kompānijas «Ekos-M» jūs varat sagaidīt, ka mēs atradīsim labāko transportu jūsu kravai. Lai jūsu kravu nogādātu pēc iespējas ātrākā veidā. Kravu pārvadājumi pa Baltiju no Latvijas uz Lietuvu un no Latvijas uz Igauniju, kā arī no šīm valstīm uz Latviju. 

Tagad nevienu nevajag pārliecināt, ka preču pārvadāšana pa autoceļiem ir ātra un ērta. Un, ņemot vērā ne pārāk nelielos attālumos Baltijas valstu kartē, mēs varam droši teikt, ka transportlīdzekļi kravu pārvadājumi no Latvijas uz Lietuvu un no Latvijas uz Igauniju, un no šīm valstīm uz Latviju viss ātrākais un izmaksu ziņā efektīvākais transporta veids.

Atšķirībā no pārvadājumiem pa jūru vai dzelzceļu, kravas piegāde Baltijas reģionā pa autoceļiem tiek veikta piegāde no "durvīm līdz durvīm" bez nepieciešamības citu transporta iesaistes kā gadījumā, izmantojot dzelzceļu vai kuģi.

Esošais autoparks kurā ietilpst daudz un dažādas tipa automašīnas līdz ļauj piedāvāt klientam viss izdevīgo Baltijas valstu reģionā. Tas ir ļoti svarīgi, lai mazajiem uzņēmumiem, kuru darbība ir saistīta ar piegādi maziem sūtījumiem salīdzinoši tuvos attālumos.

Pieejamība pietiekami labiem ceļiem padara preču piegādi vieglāku lielākajās baltijas pilsētās un arī mazpilsētās kā iespējams, lai nodrošinātu drošību pat trauslu kravu piegādē, kas prasa īpašu uzmanību.

Baltijas valstīs ir labi attīstīta sistēma degvielas uzpildes stacijas, un attālums neprasa posteņus autovadītāju atpūtai, kas ir arī noteikts plus izmantojot transportlīdzekļus.