Kravas pārvadājumu uz/no Eiropu un uz/no Krieviju - EKOS-M

Kravas pārvadājumu uz/no Eiropu un uz/no Krieviju

Uzņēmuma «Ekos-M» jau daudzus gadus nodarbojas ar organizāciju kravu pārvadājumiem Krievijā un Eiropā, auto durvīm līdz durvīm. Jebkura virziens starptautiskajiem autopārvadājumiem. Mūsu loģistikas kompānija piedāvā dažādus kravas, lai jūsu preces tiks piegādātas laikā.

Galvenā priekšrocība autotransporta kravu, piemēram, veiklību un spēju nodrošināt "no durvīm līdz durvīm", dažādas kravas un plašu tīklu ceļu un pakalpojumiem, kas lieliski izpaužas nepieciešams kravas uz Eiropu.

Loģistikai «Ekos-M» nepastāv atšķirības principā vai sūtīt kravas no Latvijas uz Vāciju, Ziemeļvalstīs un Balkānu, vai organizēt kravu pārvadājumus no Balkāniem uz Skandināviju. Mēs esam profesionāļi, mums ir daudzu gadu pieredze ar daudziem klientiem un partneriem daudzās Eiropas valstīs.

Kravu pārvadājumi Krievijā ir savas īpatnības, kas saistītas ar to, ka robežas starp ES un Krievijas Federāciju. Iepriekšminētais attiecas arī uz organizāciju kravu pārvadājumiem Baltkrievijā. faktiskās preču piegādi ar autotransportu Krievijā laikā nav viss atkarīgs no mums (gaidot pie robežkontroles, preču uzglabāšanu muitas noliktavās). Tomēr mūsu kompānija dara visu iespējamo, lai samazinātu iespējamos piegādes risku.

Tā palīdz mums liela pieredze organizācijas kravas transportēšanas ne tikai Eiropā, ne tikai tuvos Krievijas reģionos Maskavā un Sanktpēterburgā, bet arī Volgas reģionā un Urāliem.